Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальний кондиціонер Chigo може виконувати послуги очищення, освіження, охолодження або підігріву повітря в декількох приміщеннях відразу. Він встановлюється в міжстельовому просторі, за підвісною стелею. Управляти спліт-системою можна за допомогою стандартного пульта. Він йде в комплекті з усім виробом.

Багато власників будинків під час вибору ефективно системи кондиціонування орієнтуються тільки на звичайні настінні системи. Але сьогодні можна придбати більш зручну і продуктивну спліт-систему. Канальний кондиціонер Chigo може виконувати послуги очищення, освіження, охолодження або підігріву повітря в декількох приміщеннях відразу.
Для монтажу такої системи в будинку потрібні досить високі стелі. Вона встановлюється в міжстельовому просторі, над підвісною стелею. Якщо в будинку він розташований занадто низько, то можуть виникнути проблеми при монтажі і зручність для власників. У більшості випадків, кондиціонер вимагає тільки до 40 см простору для установки труб і вентиляційних систем.
Управляти спліт-системою можна за допомогою стандартного пульта. Він йде в комплекті з усім виробом. Пульт провідний, тому потрібно вибрати місце для його установки (найчастіше, він розташований біля східних дверей або робочого столу).
Система має функцію додавання свіжого повітря в вентильований. Кондиціонер набирає його з вулиці і розподіляє по трубах. Це дуже зручно, тому що тоді кондиціонер не працює тільки на рециркуляції, а використовує і свіже повітря.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-36HR1/COU-36HSR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 1070x995x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 92 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 3.7 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 3.1 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 1900 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 1900 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 65 Дб |
| Площа приміщення | 100 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 3.18 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.62 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
