Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Відрізняется канальний кондиціонер Chigo тим, що може створювати однакову атмосферу в кількох кімнатах відразу. Пристрій монтується в підвісну стелю, а назовні виходить тільки решітка воздуховода, яку практично не видно. Працює на дротовому пульті, але є також можливість окремо підключити дистанційний пульт.

Канальна спліт-система тільки в останні роки почала набирати таку популярність, а виробники почали більш активно розробляти кондиціонер, удосконалювати його. Відрізняється канальний кондиціонер тим, що може створювати однакову атмосферу в кількох кімнатах відразу.
Пристрій монтується в підвісну стелю, а назовні виходить тільки решітка воздуховода, яку практично не видно. Найчастіше зовнішній блок підводять до невеликого перепаду в стелі, наприклад в стіні, і тоді решітка буде виходити горизонтально з блоку. Але якщо немає можливість так зробити, то блок обладнаний знімною рамкою для забору повітря, яку можна помістити знизу або збоку в залежності від потреб власника.
Під час монтажу заздалегідь потрібно визначити не тільки весь шлях розташування повітроводів і труб, але і розташування проводового пульта. Бажано, встановити його на видному місці. Це може бути біля вхідних дверей, якщо кондиціонер використовується для будинку, а також біля столу секретаря, якщо в офісі. Є також можливість окремо підключити дистанційний пульт.
Купити кондиціонер ви можете в інтернет-магазині «Вент-заводи».
Канальний кондиціонер Chigo CTB-48HR1 / COU-48HSR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 5.0 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 5.1 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2000 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 2000 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 140 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.79 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.62 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
