Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Chigo - це інноваційний і оригінальний кондиціонер канального типу. Він відрізняється високим рівнем потужності, непомітністю і безліччю корисних режимів. Однією з головних особливостей Chigo є можливість подачі в кімнати повітря з вулиці. Система може робота як з настройками на охолодження, так і з обігрівом. При цьому будь-які режими виконуються за пару хвилин, піднімаючи або опускаючи температуру.

Спліт-кондиціонер Chigo посприяє тому, що в приміщенні завжди буде оптимальна і прийнятна температура. Таке обладнання охолоджує або обігріває не лише одну кімнату, як стандартна система, а працює одночасно в декількох приміщеннях. Її найкраще монтувати до великого будинку або офіс, де є багато кімнат.
Chigo - це інноваційний і оригінальний кондиціонер канального виду. Він відрізняється високим рівнем потужності, непомітністю і безліччю корисних режимів. Система може робота як з настройками на охолодження (сама часто використовувана функція), так і з обігрівом. Це зручно, тому що тоді у вас не буде потрібно купувати окрему огрівальну систему. Втім, для домашнього кондиціонера Chigo створює не достатню температуру для ефективного захисту від холодів, а ось в офісі таке обладнання буде практично незамінним.
Важливо мати кондиціонер і в літню пору, коли в приміщенні дуже швидко не залишається чистого і свіжого повітря. Однією з головних особливостей Chigo є можливість підмішування в кімнати повітря з вулиці.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-48HVR1 / COU-48HZVR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 4.32 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 4.49 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2000 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 2000 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 55 Дб |
| Площа приміщення | 140 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.79 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.62 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
