Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Спліт-система Chigo CTB-60HR1 / COU-60HSR1 відрізняється тим, що має дуже низький рівень шуму при роботі. Кондиціонер також використовує екологічно безпечний для атмосфери і озонового шару холодоагент. Якщо раптово відключиться і з'явиться електрика, то кондиціонер буде знову працювати в колишньому режимі.

Вирішити проблему неприємної температури і несвіжого повітря в приміщенні допоможе оригінальна система кондиціонування Chigo. Канальна система цієї компанії є інноваційним виробом, де застосовуються технології не тільки кращих інженерів, а й провідних авіабудівників.
Спліт-система відрізняється тим, що має низький рівень шуму при роботі. Це можна пояснити тим, що там використовувалися технології розподілу шуму між блоками, а також оригінальне проектування центрального вентилятора. Завдяки цьому, уся галаслива робота переноситься на зовнішній блок, а в приміщеннях навіть при максимальній потужності не чути шуму.
Кондиціонер також використовує екологічно безпечний для атмосфери і озонового шару холодоагент. Також важливою відмітною властивістю техніки є можливість перезапуску налаштувань після збою роботи мережі. Це означає, що коли раптово відключиться і з'явиться електрику, то кондиціонер буде знову працювати в колишньому режимі.
«Вент-заводи» пропонує купити систему Chigo, а також послуги монтажу кондиціонера. У нас ви отримаєте краще обслуговування, доступну ціну і чудову якість товарів.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-60HR1/COU-60HSR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 5.0 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 5.1 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2000 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві |
2000 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 160 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.54 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.58 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
