Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Спліт система NS-12LHX*/NU12LHX турбується не тільки про стабільний клімат, але і про здоров'я. Відрізняється простим інтерфейсом управління і функціональністю. Надійність та екологічність забезпечується впровадженням нових технологій – важливі вузли кондиціонера складаються з якісних конструктивних елементів.
Є багато причин вибрати кондиціонер NS-12LHX*/NU12LHX:
• багатоступінчатий фільтр очищення повітря має особливу структуру, тому може затримувати як дрібні, так і крупні частинки;
• збереження продуктивності при нестабільній подачі напруги;
• в результаті збоїв живлення спрацьовує автоперезапуск;
• комфортне перебування в приміщенні забезпечує низький рівень шуму;
• гальванічне покриття зовнішніх блоків, що захищає від різного атмосферного впливу, в тому числі і від солоного морського повітря;
• внутрішній блок не накопичує пил, а передню панель легко знімати і мити;
• оптимальна робота в будь-якому режимі (обігрів, охолодження, осушення);
• очищення повітря забезпечується іонізатором;
• ефект природної циркуляції досягається за рахунок об'ємного потоку повітря.
Ряд сучасних можливостей кондиціонера NS-12LHX*/NU12LHX доповнюється екологічністю, так як заправка проводиться безпечним фреоном, який має мінімальний коефіцієнт руйнування озонового шару. Підбір температур може здійснюватися автоматично – це досягається шляхом перемикання функції «I feel», яка активізує датчик на пульті ДУ. Працює система без особливого обмеження зовнішніх температур, так як діапазон варіюється в таких межах: +18...+43, -5...+24. Рівень шуму при охолодженні не перевищує 34 дБ, а при нагріванні – не більше 54 дБ. Споживча потужність на охолодження та обігрів відрізняється, але економія електроенергії має місце за рахунок високого класу енергоефективності.
Кондиціонер Neoclima NS12LHX*/NU12LHX
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Типвстановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреона | R22 |
| Холодопродуктивність | 2600 Вт |
| Теплопродуктивність | 2900 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
30 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 802*265*185 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 760*540*260 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 10/30 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

