Будьте в курсі!
Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Цілодобово про клімат здатний піклуватися кондиціонер NS-09LHX*/NU09LHX, параметри якого можна налаштувати вручну або автоматично за допомогою пульта. Він працює надійно за рахунок японського компресора в будь-який час.
Кондиціонер Neoclima NS-09LHX*/NU09LHX
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреона | R22 |
| Холодопродуктивність | 2600 Вт |
| Теплопродуктивність | 2900 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
28 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 735*250*195 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 685*430*260 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 10/25 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

