Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Функціональні відмінності моделі NS-12AHZI/NU-12AHZI, на які варто звернути увагу:
• відсутність коливань температури;
• особлива технологія стеження за магнітними змінами;
• ККД на вищому рівні;
• тривимірна циркуляція повітря;
• автоматичне відновлення параметрів при різкому вимиканні;
• хороша робота в нестабільних умовах подачі електроенергії;
• якісна система обробки повітря;
• поєднання звичайних фільтрів з дезодоруючим і фотокаталітичним;
• іонізація повітря;
• керування пультом;
• швидке або тихе охолодження;
• функція, яка автоматичним шляхом змиває і виморожує весь накопичений пил;
• вбудований японський компресор.
В порівнянні із звичайною серією SILENSE модернізовані кондиціонери відрізняються збільшеною ефективністю і отримали оновлений вигляд лицьових панелей. Модель NS-12AHZI/NU-12AHZI призначена для максимальної площі до 25-ти квадратних метрів. По потужності розрахована на чотири людини або дві одиниці побутової техніки, тому її можна вибрати для невеликого кабінету або для однієї з кімнат в будинку або в квартирі.
Довговічність і продуктивність спліт системи NS-12AHZI/NU-12AHZI знаходяться на високому рівні за рахунок того, що передбачено спеціальне покриття теплообмінників всередині обох блоків. А продумана обробка повітряних мас дозволяє створити на житловому периметрі свій райський оазис.
Кондиціонер Neoclima NS-12AHZI/NU-12AHZI
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Инверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 3500 Вт |
| Теплопродуктивність | 3800 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
40 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 850*270*208 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 715*482*240 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 9/29 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

