Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Відчути справжній комфорт в приміщенні неможливо без кондиціонера, а його вибір повинен бути виправданий і по ціні і по практичності. Спліт система NS-12AHC/NU-12AHC являє собою сучасний елемент кондиціювання – її можна налаштувати на обігрів, осушення, охолодження. Відноситься кондиціонер до нової серії Comfort бренду Neoclima, яка розроблена з метою збільшення ефективності.
Після аварійного відключення в кондиціонері спрацьовує опція «рестарт» і параметри температури відновлюються (їх видно на електронному дисплеї). Вбудовані фільтри не тільки очищають повітря від пилу, але і можуть затримувати інші дрібні забруднювачі. Рівень споживання енергії невисокий – це дає можливість економно використовувати спліт систему.
Модель NS-12AHC/NU-12AHC підійде і для громадських, і для житлових об'єктів. Працює система на безпечному фреоні, який дає оптимальний рівень потужності охолодження. Передня панель має антистатичне покриття, що дозволяє поверхні довше залишатися чистою. Низький рівень шуму забезпечується розумною системою шумоізоляції. Для установки кондиціонера NS-12AHC/NU-12AHC можна самостійно вибрати місце розташування внутрішнього блоку, але всю спліт систему встановлювати повинні тільки фахівці.
Контролювати роботу кондиційного пристрою немає необхідності. Достатньо лише періодично чистити і заправляти фреоном через його природний витік. Вибирати і перемикати режими роботи – це призначення пульта. Контролювати продуктивність можна за допомогою дисплея. Завдяки наявності необхідного спектру функцій кондиціонер NS-12AHC/NU-12AHC здатний прослужити чимало. Не обов'язково використовувати пристрій у кожному доступному режимі – можна налаштувати на підтримку оптимальної температури в спекотну пору, а в холодний сезон просто не використовувати при наявності гарного опалення.
Кондицiонер Neoclima NS-18AHC/NU-18AHC |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Сплiт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреона | R410A |
| Холодопродуктивність | 5450 Вт |
| Теплопродуктивність | 5720 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
31 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 1095*205*312 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 800*590*300 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 15/44 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

