Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Професійний септик очищення каналізаційної стічної води. Забезпечує попередню обробку рідини на 55-60% від будь-яких органічних домішок і забруднень. Встановлюється в заміських будинках, котеджах, на базах відпочинку, не приєднаних до магістрального трубопроводу. Прилад складається з монолітної однокамерної ємності з поліетилену.
Професійний водоочищувач каналізаційної стічної води. Забезпечує попередню обробку рідини на 55-60% від будь-яких органічних домішок і забруднень. Встановлюється в заміських будинках, котеджах, на базах відпочинку, не приєднаних до магістрального трубопроводу.
Септик попередньої очистки складається з:
Встановлювати водоочищувач слід не менше ніж на 1 метр вище дзеркала грунтових вод і не ближче 5 метрів від житлового будинку з урахуванням відстані в два метри від дерев і огорожі сусідніх ділянок.
Купити Еко Рото в Україні Ви можете на сайті Вент-Заводи, де забезпечена технічна підтримка з питань монтажу і установки, доставка в будь-який населений пункт країни.
|
|
![]()
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Призначення |
Попередня очистка каналізаційних стічних вод |
| Вид |
Однокамерний |
|
Вид стоків |
Господарсько-побутові |
|
Продуктивність |
0,9м3/добу |
| Рекомендується для використання | Для сім'ї до 9 чоловік |
| Загальний об'єм |
3000 литров |
| Висота | 1610 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Вхідний діаметр | 160 мм |
| Діаметр вхідного отвору | 110 мм |
| Діаметр люка | 600 мм |
| Кількість люків | 1 шт. |
| Висота від дна до осі випускного отвору | 1330 мм |
|
Висота від дна до осі входного отвору |
1410 мм |
| Вага | 100кг |
|
Ефективність очистки: БПК 5 Загальне зниження забруднень |
до 40% до 60 % |
| Матеріал | Поліетилен |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

