Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Даний кондиціонер є одним з найпопулярніших серед більшості користувачів завдяки наявності інверторної технології управління, яка передбачає економію достатньої кількості електроенергії.
Хто не хоче на сьогоднішній день мати в себе в будинку такий важливий елемент і, в свою чергу, такого відмінного "домашнього помічника", як побутовий кондиціонер? У будь-якому випадку відповідь буде позитивною в не залежності від того, за якої погоди і пори року його використовувати. Адже сьогоднішні інноваційні кондиціонери стали настільки ідеальними, що можуть без проблем створити ідеально очищене від мікробактерії приміщення в співвідношенні з оптимальною температурою як в зимову пору, так в жаркий літній час. Навіть якщо вже проаналізувати все вищесказане, можна зробити для себе якісь висновки згідно кліматичних спліт-систем і вже починати підшукувати найбільш альтернативний варіант з усіма необхідними функціональними особливостями і оптимальною продуктивною потужністю.
Якщо ж Ви зважилися придбати собі систему кондиціонування, то, в даному випадку, варто приділити увагу такому бренду, як Midea і одній з кращих виготовлених даною компанією моделей DC MS12FU-12HRDN1-Q. Чому саме такий варіант і відповідно бренд? Відповідь очевидна. Тому що, дана компанія вже давно функціонує на ринку кліматичних пристроїв.
|
Сплит-система Midea DC MS12FU-12HRDN1-Q |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип установки внутрішнього блоку |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 13-25 |
| Тип компрессора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/ч |
|
Теплопродуктивнісь |
9500 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 4,1 кВт |
| Теплопродуктивність | 4,22 кВт |
| Режими роботи |
автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, турбо режим |
| Функції |
самодіагностика, самодіагностика повного циклу, авторестарт, м'який старт, гарячий старт, |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутній |
| Фильтри тонкої очистки |
фільтр з іонами срібла (опціонально), біо-фільтр (опціонально), вугільний фільтр |
| Особливості | Автоматичний перезапуск, гідрофільне покриття, пульт ДУ с режимом реального времени, антикоррозийное покрытие Blue Fin, детектор утечки фреона |
| Максимальний перепад висоти магістралі | Присутнє |
| Максимальна довжина магістралі | Присутнє |
| Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриття | Присутнє |
| Функція температурної компенсації | Присутнє |
| Автоматичний детектор витоку хладагента | Присутнє |
| Корпус з антикорозійним покриттям | Присутнє |
| Легко миюча лицьова панель | Присутнє |
| Прихований Led-дисплей з білим освітленням символів | Присутнє |
| Відведення дренажу вліво або вправо (опціонально) | Присутнє |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 53 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
0,58/0,51 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -5 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
80х27,5х18,8 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 77х55,5х30 см |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
| Колір | Білий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

