Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Даний кондиціонер характеризується підвищеною тепловіддачею, оскільки внутрішній блок має теплообмінник особливої конструкції, внутрішня поверхня якого може похвалитись канавками трапецієподібної форми.
Судячи з того, що всі кліматичні пристрої компанії Midea на сьогоднішній день є популярними і з задоволенням використовуються більш ніж в 140 країнах світу, це говорить про високі показники якості та дійсно повноцінну відповідність світовому рівню. Звичайно ж, спираючись на таку позитивну статистику, дана компанія за свої сорок років функціонування зайняла вищу нішу в сфері кліматичних технологій.
Кожній компанії, в моменти своєї великої популярності дуже важливо підтримувати гідний рівень свого бренду і, в свою чергу, виготовляти максимум якісної та ефективної продукції. Ось і компанія Midea в черговий раз представляє своїй аудиторії і потенційним покупцям нову сучасну модель спліт-системи MSV1-24HR, в якій дійсно має місце поєднання розумної ціни і високої якості.
Така модель може без проблем змагатися з будь-якими потужними кондиціонерами інших лідерських виробників, адже характеризується наявністю максимально вдосконалених інтелектуальних режимів і продуктивністю інших функціональних одиниць. Перше, що спочатку кидається в очі, це ретельно продуманий зовнішній вигляд Midea MSV1-24HR, що відрізняється своєю оригінальністю і підкреслює класичну колірну панораму.
|
Сплит-система Midea MSV1-24HR |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип установки внутрішнього блоку |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 35-58 |
| Тип компрессора | Звичайний |
| Тип фреону | R44 |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/ч |
|
Теплопродуктивнісь |
30000 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 7,0 кВт |
| Теплопродуктивність | 7,3 кВт |
| Режими роботи |
автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, турбо режим |
| Функції |
самодіагностика, самодіагностика повного циклу, авторестарт |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутній |
| Фильтри тонкої очистки |
фільтр з іонами срібла (опціонально), біо-фільтр (опціонально), вугільний фільтр |
| Особливості | Автоматичний перезапуск, гідрофільне покриття, пульт ДУ с режимом реального времени, антикоррозийное покрытие Blue Fin, детектор утечки фреона |
| Максимальний перепад висоти магістралі | Присутнє |
| Максимальна довжина магістралі | Присутнє |
| Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриття | Присутнє |
| Функція температурної компенсації | Присутнє |
| Автоматичний детектор витоку хладагента | Присутнє |
| Корпус з антикорозійним покриттям | Присутнє |
| Легко миюча лицьова панель | Присутнє |
| Прихований Led-дисплей з білим освітленням символів | Присутнє |
| Відведення дренажу вліво або вправо (опціонально) | Присутнє |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 62 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
2,91/2,6кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -7 - +43 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
108х32х20 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 82х60х34,5 см |
| Вага внутрішнього блоку | 16 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
| Колір | Срібний |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

