Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальний кондиціонер Chigo це не просто кондиціонер, тому що вона може встановлюватися в кілька кімнат відразу. Головний блок відводиться в окреме приміщення, а внутрішні блоки проводяться по всій стелі в різні кімнати. Головна перевага такого пристрою в тому, що він може повністю зникнути в стелі і зовні його зовсім не видно.

Все обладнання в будинку повинно полегшать життя власників, а кліматична техніка повинна створити саме зручний і комфортний фон для роботи і відпочинку. Для цього використовують оригінальні кондиціонуючі системи - канальний кондиціонер. Головне позитивна якість такої техніки в тому, що вона може повністю зникнути в стелі і зовні його зовсім не видно.
Вони мають відмінні специфіки в тому, що стосується складності і монтажу. Канальна система - це не просто кондиціонер, тому що вона може встановлюватися в кілька кімнат одночасно. Головний блок відводиться в окреме приміщення, а внутрішні блоки проводяться по всій стелі в кімнати.
Основною особливістю такого кондиціонера є те, що він непомітний. Завдяки тому, що труби йдуть під стелею, назовні виходить тільки одна решітка. З неї і випускають охолоджений або нагріте повітря. Таким чином, система ніяк не впливає на загальний дизайн приміщення.
Кондиціонер також відрізняється тим, що в ньому можна подавати свіже повітря і розподіляти його по приміщенню. Але це можна робити тоді, якщо квартира або офіс не знаходиться неподалік від ґрунтової дороги або шкідливого виробництва.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-18HR1/COU-18HR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1189x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 32 кг |
| Габарити зовнішнього блоку |
866x535x304 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 41 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 1.9 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 1.69 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 1300 м3/ч |
| Повітреобмін при обігріві | 1300 м3/ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 3.04 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.47 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
