Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальний кондиціонер Chigo оснащений відмінною системою охолодження або обігріву, очищення або освіження повітря. Спліт-система оснащена міцним захистом. Внутрішні повітроводи мають міцний корпус, який монтується в досить міцний стелю. Управляється кондиціонер повністю за допомогою проводового пульта, який може монтуватися в будь-якому вибраному власниками місцем.

Такі промислові кондиціонери відрізняються еластичною системою управління, зручними відокремленими блоками і відвідними воздуховодами, які проводяться в кожну кімнату. Канальний кондиціонер Chigo оснащений відмінною системою охолодження або обігріву, очищення або освіження повітря.
Головною перевагою кондиціонера є велика ступінь охоплення території. Він може використовуватися у великих торгових центрах, громадських будівлях або промислових об'єктах.
Крім того, потрібно також і надати необхідну захист воздуховодам і зовнішньої частини кондиціонера. Труби і майже вся система, яка розташована під стелею, має велику міцність, хоча і зроблена з тонкої сталі, щоб зменшити вимоги до місця. Завдяки цьому, вони займають набагато менше простору, ніж інші подібні пристрої. Зовнішній блок захищений від вологи, снігу або вітру.
Управляється кондиціонер повністю за допомогою проводового пульта. Він може монтуватися в будь-якому вибраному власниками місцем. Також є зручна можливість підключити до нього дистанційний пульт.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-36HVR1/COU-36HDR1-A
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 1070x995x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 92 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 3.6 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 3.8 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 1900 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 1900 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 105 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 3.18 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.62 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
