Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальна спліт-система складається з декількох частин: двох стандартних блоків подібного обладнання, а також декількома воздуховодами. Він повністю монтується в стелю, що робить систему практично непомітною, а назовні виходить невелика горизонтальна решітка. Це дозволить зберегти оригінальне оформлення будинку або офісу, не жертвувати місцем на стіні, підлозі або стелі.

Більшість власників будинків або офісів при виборі якісного кондиціонера звертають увагу на кілька факторів - наявність стандартних режимів (охолодження-обігрів), додаткові властивості і особливості, а також важливою рисою є зовнішній дизайн. Це досить важливо, особливо для офісних приміщень або великих підприємств. Там постійно бувають клієнти, відвідувачі, тому комфортна температура і оформлення будівлі повинні ефективно поєднуватися.
Всі ці властивості з'єднує канальний кондиціонер Chigo. Він повністю монтується в стелю, що робить систему майже непомітною. Назовні виходить невелика горизонтальна решітка. Така перевага дозволить вам зберегти оригінальне оформлення офісу, не жертвувати місцем на стіні, підлозі або стелі.
Канальна спліт-система складається з декількох частин: двох стандартних блоків подібного обладнання, але головними елементами є повітроводи. Вони виводяться в приміщення. Кліматичне обладнання встановлюється ще до повного монтажу підвісної стелі.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-60HVR1/COU-60HZVR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 5.49 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 5.11 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2000 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві |
2000 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 55 Дб |
| Площа приміщення | 100 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.54 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.58 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
