Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальний кондиціонер Chigo має досить велику потужність, вигідно виділяється на ринку кліматичних товарів, може працювати в приміщеннях до 160 метрів квадратних. Система швидко охолоджує або нагріває повітря, використовує тільки озонобезпечні речовини - холодоагент R410A.

У ряді моделей канальних кондиціонерів Chigo, більшість зроблені не тільки під великі приміщення, а й під домашні, квартирні системи вентиляції. Але це обладнання має досить велику потужність, вигідно виділяється на ринку кліматичних товарів, може працювати в приміщеннях до 160 метрів квадратних.
Найчастіше монтують канальний кондиціонер в офісі або великому магазині. Він відрізняється тим, що може працювати відразу в декількох кімнатах. Альтернативним використанням такого пристрою є супермаркет, де канальну спліт-систему монтують в одному приміщенні, а таким чином намагаються підвищити ефективність його роботи.
Кондиціонер може швидко змінювати температуру повітря. Використовує система тільки озонобезпечні речовини - холодоагент R410A, який визнаний екологічним і абсолютно безпечним для зовнішнього середовища і людини. Управляється система за допомогою стандартного проводового пульта. Але є також можливість установки і дистанційного, тому що особливості системи дозволяють підключення декількох пультів. Ви можете за кілька хвилин змінити температуру у всіх приміщеннях одразу за допомогою такої техніки.
Канальний кондиціонер Chigo CTH-60HR1/COU-60HSR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1175x370x610 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 45 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 5.8 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 5.7 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2300 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 2300 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 160 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.58 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.54 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
