Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальна спліт-система є одним з найбільш зручних установок для власників. З огляду на високу потужністю і низький рівень використання електрики, ви має можливість монтувати її в будь-якому типі приміщень. Вибираючи канальний кондиціонер Chigo, ви можете бути точно впевнені в тому, що він буде ефективно працювати протягом багатьох років. Він працює дуже тихо, але швидко обігріває або охолоджує всі приміщення

Система компанії Chigo вдає із себе одну з найбільш довговічних і кращих на ринку кліматичної техніки. Всі системи і кондиціонери відрізняються високою міцністю, тому фірма докладає до кожного виробу офіційну гарантію. Вибираючи канальний кондиціонер Chigo, ви точно впевнені, що він буде вірно працювати протягом довгих років.
Канальна спліт-система є одним з найбільш зручних установок для власників. З огляду на високу потужністю і низький рівень використання електрики, ви має можливість монтувати її в будь-якому типі приміщень. Така система може повністю задовольнити потребу великого офісу або багатокімнатного будинку. Вона встановлюється відразу в кілька приміщень і рівномірно розподіляє по воздуховодам очищений, охолоджений або підігріте повітря.
Над системою вентилювання працювали досвідчені інженери і авіабудівники, які спроектували оригінальну можливість розподілу потужності і тихої роботи відцентрових вентиляторів. Ви зможете встановлювати його в дитячій або спальні - кондиціонер абсолютно вам не завадить.
Канальний кондиціонер Chigo CTH-60HVR1 / COU-60HZVR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1425x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 44 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 6.2 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 6.3 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2000 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві |
2000 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 100 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.54 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.58 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
