Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Недорога новинка NS-09AHTI/NU-09AHTI являє собою надійну кліматичну систему, яку можна експлуатувати в приміщеннях до 25 кв. м. Турботу про стабільний мікроклімат в будь-який час ви можете перекласти на цей практичний кондиціонер.
Оновлена кліматична система минулого року NS-09AHTI/NU-09AHTI заснована на функціонально продуманій інверторній схемі. Має кондиціонер низьке електроспоживання і навіть при різкому перемиканні температури швидко досягає потрібних параметрів.
Кондиціонер Neoclima NS-09AHTI/NU-09AHTI
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 2700 Вт |
| Теплопродуктивність | 2850 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
30 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 800*280*190 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 715*500*235 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 10/30 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

