Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Максимально функціональною моделью від бренду Neoclima вважається NS-12AHPI/NU-12AHPI. Відрізняється ця спліт система інтелектуальною роботою жалюзей, економією електроенергії, оптимальною витратою повітря та іншим.
Крім надвисокої економності кондиціонер NS-12AHPI/NU-12AHPI заправляється схваленим холодоагентом, який відрізняється нульовим потенціалом руйнування озонового шару. Неприємні запахи і накопичений пил видаляється з приміщення по максимуму за рахунок укомплектованих фільтрів нового покоління. Впливати на клітинну структуру бактерій дозволяє срібний фільтр, ступінь фільтрації якого оцінюється в 99 %.
Укомплектована модель NS-12AHPI/NU-12AHPI компресором постійного струму з інверторним управлінням, тому і відрізняється зниженим рівнем шуму. Режим мікроклімату можна регулювати на охолодження, обігрів або на вентиляцію, не допускаючи сильного падіння вологості. Початок і завершення роботи пристрою можна виставляти автоматично – для цього передбачений таймер. У разі раптового відключення параметри всіх налаштувань поновлюються завдяки опції «Авторестарт».
В перші хвилини роботи кондиціонера можна виключити подачу холодного повітря, запустивши функцію попереднього обігріву. Ефективну роботу гарантують такі технологічні нововведення:
• вентилятор з поліпшеною геометрією лопастей;
• запуск при пониженій напрузі живлення;
• зовнішній блок розморожується під управлінням мікропроцесора;
• надійність роботи всієї системи забезпечується за рахунок використання японського компресора;
• система управління може включати самодіагностику, виводячи таким чином на дисплей типові помилки та несправності;
• використовуються високоефективні фільтри з малим повітряним опором.
Кондиціонер Neoclima NS-12AHPI/NU-12AHPI
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 3550 Вт |
| Теплопродуктивність | 3700 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
30 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 760*540*260 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 880*325*250 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 11/36 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

