Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
На всіх етапах роботи кондиціонер NS-24MHO/NU-24MHO зарекомендував себе дуже добре, так як він підкорює користувачів не тільки інтелектуальним керуванням, а й високою енергоефективністю. Спліт система працює без перешкод незалежно від того, яка погода за вікном.
Враховуючи технічні особливості кондиціонера NS-24MHO/NU-24MHO, можна відзначити його максимальну ефективність. Настінні кондиціонери лінійки OPTIMA зорієнтовані на мінімалістичний дизайн, але не тільки лаконічні форми лицьовій панелі є привабливими, а й антистатична поверхня блоку, відштовхуюча пил на молекулярному рівні. Зовнішній блок має стійке антикорозійне порошкове покриття, яке подовжує термін служби пристрою. Плюс до всього, внутрішні трубки також покриті шаром, який запобігає швидкому виникненню корозії.
Спліт система NS-24MHO/NU-24MHO запускається плавно, що позитивно позначається на роботі компресора. Вентилятор здатний обробити великі потоки повітря, створивши тривимірний розподіл по всьому периметру приміщення. Користувач задає параметри за допомогою пульта, перемикаючи режими і градуси, а також вибирає додаткові опції.
Кондиціонер NS-24MHO/NU-24MHO здатний і охолоджувати і нагрівати доступну площу, а також осушувати від зайвої вологи. Для нічної роботи передбачені окремі режими з тихим ходом, щоб не порушувати спокійний сон мешканців квартири. Але не тільки для будинку або квартири купують спліт системи такого типу – вони не менш ефективні і в офісних умовах, де так важлива якісь очищення повітря і точне підтримання температури. Повітряні потоки проходять не тільки через кілька фільтрів, але і збагачуються іонами, що позитивно позначається на здоров'ї всіх присутніх у приміщенні.
Кондиціонер Neoclima NS-24MHO/NU-24MHO
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 7030 Вт |
| Теплопродуктивність | 7330 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
31 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 1045*315*235 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 845*700*320 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 12/48 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

