Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
У поліпшеному класі Neoclima Neola New гідне місце займає модель NS-30LHB/NU-30LHB. В спліт системі є багато оновлених функцій, якi дозволяють легко управляти потоками повітря. Хороший мікроклімат і постійне підтримання необхідної температури всередині приміщення – це основна мета всіх кондиціонерів Neoclima.
За прийнятну вартість можна отримати практичний кондиціонер, в довгій роботі якого можна не сумніватися за рахунок того, що в ньому укомплектований потужний компресор, розроблений світовим виробником. За допомогою опції «м'якого осушення» можна підтримувати вологість на нормальному рівні, створюючи всі необхідні умови для повноцінного комфорту.
В спліт системи не тільки кожен конструкційний вузол продуманий до дрібниць, а і комплектуючі – пульт, призначений для дистанційного керування покритий антибактеріальним шаром, тому він не стане недоречним предметом для поширення бактерій. Щоб видалити зайву вологу з кондиціонера не обов'язково його розбирати і викликати фахівців, так як є корисна «функція самоочищення». Можна перевести систему в режим зниженого шуму, наприклад, на час сну.
Ефективна продуктивність кондиціонера NS-30LHB/NU-30LHB забезпечується при будь-яких умовах, тому він здатний працювати і на холод, і на тепло – точні показники можна знайти в технічних характеристиках. Піклувається пристрій не тільки про вас, але і про навколишній світ, тому заправляється кондиціонер озонобезпечним фреоном. Якісні фільтри забезпечують циркуляцію чистих і здорових потоків без дратівливих запахів. Там, де працює NS-30LHB/NU-30LHB завжди затишно, віє приємною прохолодою або необхідним теплом.
Кондиціонер Neoclima NS-30LHB/NU-30LHB
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Описание |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип фреона | R22 |
| Холодопродуктивність | 7800 Вт |
| Теплопродуктивність | 7900 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
45 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 1185*322*235 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 800*690*300 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 18/51 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

