Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Водонагрівач електричний накопичувальний, горизонтальний, внутрішній бак з нержавіючої сталі, з мокрим теном. Додатковий захист - магнієвий анод, УЗО
Якщо у будь-який час доби і року, Ви бажаєте користуватися гарячою водою, тоді RODA Aqua INOX 50 V – рішення саме для Вас. Ця модель орієнтована на гаряче водопостачання як жителів багатоквартирних будинків, так і мешканців приватних будинків. Прямокутна форма корпусу і вертикальне виконання обумовлюють нижнє підключення труб. Оснащення представленої моделі: 50-літровий накопичувальний резервуар (матеріал – неіржавіюча сталь), ТЕН потужністю 2 кВт, є всі стандартизовані засоби безпеки і захисту, управління проводиться за допомогою електронної панелі, зрозумілої і простої у використанні. RODA Aqua INOX 50 V нагрівається за 85 хвилин при Δt=45°C.
Слід зупинитися на основних перевагах детальніше. Безпеку складають наступні елементи:
Пристрій для захисного відключення електрики
Механізм захисту від перегріву
Зливний клапан
Корозійная захист забезпечується магнієвим анодом
Ipx4 – надійний захист від вологи і пилу
Ергономічность
Режим половинної або повної потужності для економії електроенергії
Мала тепловтрата за рахунок ефективної теплоізоляції
Надійність в експлуатації
Медична неіржавіюча сталь
Зварка аргонового типу
Нагрівальний елемент з міді, стійкий до важкої води
Відмінна якість
Елементи дизайну:
Вертикальний тип виконання
Регулювальник потужності
Електронний дисплей з індикатором температури
Тонка конструкція
Об'єм 50 літрів
Якщо вибираєте дану модель – отримуєте якісний продукт, оснащений сучасними засобами захисту і ергономічним дизайном
|
RODA Aqua Inox 50 V
|
|
![]() |
|
| Тип встановлення | настінний |
| Встановлення | горизонтальна |
| Потужність | 2000 Вт |
| К-ть/потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Об'єм | 50 л |
| Тип управління | електронне |
| Індикатор температури | електронний |
| Регулятор температури | відкритий (на корпусі) |
|
Тип нагрівального елементу (ТЕНу) |
відкритий |
| Час нагріву |
85 хв до t 45С |
| Матеріал внутрішнього баку |
високоякісна медична неіржавіюча сталь |
| Форма | slim |
| Габарити (ВхШхГ) | 86х25,5х43,3 см |
| Вага | 12,2 кг |
| Колір | білий |
| Особливості |
Параметри електромережі: 220 В, 50 Гц |
|
Мінімальний/максимальний тиск води на вході: 0,8/6 бар |
|
| Максимальний тиск води у водонагрівачі: 8 бар | |
| Максимальна температура води: 75°c | |
| Захист від ураження електрострумом: 1 клас | |
| Захист від вологи: ІРХ4 | |
| ПЗВ – пристрій захисного відключення електрики | |
| Захист від перегріву | |
| Запобіжний зливний клапан | |
| Магнієвий анод – додатковий захист від корозії | |
| Економія електроенергії: режим половинної (1300 Вт) /повної (2000 Вт) потужності | |
| Ефективна теплоізоляція зменшує тепловтрати | |
| Мідний нагрівальний елемент, стійкий до жорсткої води | |
| Компактний дизайн | |
|
Не займає багато місця |
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

