Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Такий побутовий кондиціонер має не тільки компактні розміри для відмінної економії житлової площі, а й привабливий зовнішній вигляд в поєднанні з інноваційними функціональними особливостями.
Не можна не погодиться з тим фактом, що на сьогоднішній день має місце величезна кількість кліматичних пристроїв, що мають різні особливості, габаритні розміри і, в кінцевому підсумку, функціональні складові. У зв'язку з усім цим, багато покупців в процесі вибору необхідної їм спліт-системи, спираючись на ті чи інші показники, вибирають найбільш оптимальний для себе варіант з усіма необхідними функціями, режимами, компонентами і відмінною продуктивністю. Але, головне, в даному випадку, не помилитися у своєму виборі, так як можна отримати не достатньо обігріте-охолоджене приміщення і не якісно очищене повітря в обслуговуючому приміщенні.
Тому, оцінюючи все вищеперелічене, Ви ніколи не зробите помилку, якщо зупинитеся на моделі IC MSIC-12HRDN1 такої стрімкий розвиваючої і популярної компанії, як Midea. Повертаючись до аналізованої моделі, варто відзначити її високу продуктивність роботи і лідерські позиції серед інших наявних аналогів. Звичайно ж, головним плюсом IC MSIC-12HRDN1 виступає сучасна і досить потужна інверторна технологія управління, яка забезпечує в даній системі кондиціонування абсолютно всі процеси.
|
Спліт-система Midea IC MSIC-12HRDN1 |
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип установки внутрішнього блоку |
Настінний |
| Рекомендована площа приміщення, м2 | 18-29 |
| Тип компрессора | Інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
|
Теплопродуктивнісь |
12500 БТЕ/ч |
| Холодопродуктивність | 3,52 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,53 кВт |
| Режими роботи |
автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, турбо режим |
| Функції |
самодіагностика, самодіагностика повного циклу, авторестарт |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Присутній |
| Фильтри тонкої очистки |
фільтр з іонами срібла (опціонально), біо-фільтр (опціонально), вугільний фільтр |
| Особливості | Автоматичний перезапуск, гідрофільне покриття, пульт ДУ с режимом реального времени, антикоррозийное покрытие Blue Fin, детектор утечки фреона |
| Максимальний перепад висоти магістралі | Присутнє |
| Максимальна довжина магістралі | Присутнє |
| Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриття | Присутнє |
| Функція температурної компенсації | Присутнє |
| Автоматичний детектор витоку хладагента | Присутнє |
| Корпус з антикорозійним покриттям | Присутнє |
| Легко миюча лицьова панель | Присутнє |
| Прихований Led-дисплей з білим освітленням символів | Присутнє |
| Відведення дренажу вліво або вправо (опціонально) | Присутнє |
| Комплектація | Пульт ДУ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 56 дБ |
|
Споживана потужність обігрів/охолодження |
1,47/1,35 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +50 °С |
| Габарити внутрішнього блоку |
89х31х15 см |
| Габарити зовнішнього блоку | 66х54х26,5 см |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Колір | Сірий |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

