Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Кондиціонер Chigo відрізняється тим, що може монтуватися і використовуватися в декількох приміщеннях одночасно. Головний блок встановлюється в окремому приміщенні, а система трубоотвод і перехідників з внутрішнім блоком ведеться по всьому будинку або офісу до парі приміщень. Керувати таким обладнанням можна за допомогою проводового пульта, який йде в комплекті з усім кондиціонером.

Канальний кондиціонер Chigo вибирають за його гідності: швидку роботу режимів, повну прихованість в стелі і високої потужності при мінімумі використання електрики. Ці властивості роблять канальний кондиціонер практично незамінним пристрій у великому офісі або будинку.
Кондиціонер відрізняється тим, що може монтуватися і використовуватися в декількох приміщеннях одночасно. Головний блок встановлюється в окремому приміщенні, а система трубоотвод і перехідників з внутрішнім блоком ведеться по всьому будинку або офісу до парі приміщень. Повітря рівномірно розподіляється до кожного блоку, тому у всіх кімнатах можна встановити однакову температуру.
Керувати такою технікою можна за допомогою комфортабельного проводового пульта, який йде в комплекті з усім кондиціонером. Його можна встановити біля вхідних дверей або робочого столу, тоді ви в будь-який момент зможете перемкнути режими або змінити налаштування.
З такою системою є можливість набору повітря із зовнішнього середовища. Залежно від того, куди був виведений зовнішній блок, він набирає свіже повітря з вулиці і розподіляє його по всьому приміщенню.
Канальний кондиціонер Chigo CTB-24HR1 / COU-24HR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1189x260x663 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 33 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 930x700x370 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 52 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 2.4 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 2.1 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 1200 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 1200 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 3.28 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.68 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(1)
|
Новини, огляди та акції
