Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Канальний кондиціонер Chigo обладнаний зручною системою розподілу повітря, введення в приміщення свіжого вуличного повітря, а також можливістю регулювати температуру в кімнаті. Головною перевагою спліт-системи є практично повна непомітність, тому що в самій кімнаті видно тільки малопомітна решітка

Кожна спліт-система має безліч відмінних властивостей, які і виділяють його серед подібних пристроїв. Однією з найбільш потужних і продуктивних є комерційний кондиціонер канального типу.
Канальний кондиціонер Chigo обладнаний зручною системою розподілу повітря, введення в приміщення свіжого вуличного повітря, а також можливістю регулювати температуру в кімнаті. Головною перевагою спліт-системи є практично повна непомітність. Вона не монтується на стіні або підлозі, а встановлюється під стельову систему, тому зовні ви зможете побачити тільки малопомітну грати.
На відміну від інших видів кондиціонерів, цей не тільки може змінювати і регулювати температуру (обігрів-охолодження повітря), але і підмішувати в систему вентиляції свіже повітря. Зовнішній блок набирає його з вулиці і подає по трубах рівномірно в кожен внутрішній блок. Тому ви зможете дихати тільки свіжістю. Але слід пам'ятати, що будь-кондиціонер і проводить основну очистку повітря, що подається, але не бажано включати цю функцію, якщо ви перебуваєте недалеко від шкідливого виробництва, заводу або великий грунтової дороги.
Канальний кондиціонер Chigo CTH-48HR1/COU-48HSR1
|
|
|
|
|
Загальні характеристики |
Дані |
| Режим роботи | охолодження / обігрів |
| Габарити внутрішнього блоку | 1175x370x610 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 45 кг |
| Габарити зовнішнього блоку | 911x1335x400 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 99 кг |
| Використовувана потужність при охолодженні | 5.0 кВт |
| Використовувана потужність при обігріві | 5.1 кВт |
| Повітреобмін при охолодженні | 2300 м3 /ч |
| Повітреобмін при обігріві | 2300 м3 /ч |
| Рівень шуму (внутрішній блок) | 40-48 Дб |
| Площа приміщення | 140 м2 |
| Марка хладагенту | R410A |
| Мінімальная робоча температура на охолодження | 18 - +43 Cо |
| Мінімальная робоча температура на обігрев | -7 - +24 Cо |
| Коофіцієнт EER (охолодження) / Клас | 2.55 / A |
| Коофіцієнт COP (підігрів) / Клас | 2.77 / A |
| Перепад висот | 10 м |
| Максимальна довжина труботраси | 20 м |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції
