Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Суворі риси інверторного кондиціонера NS-18AHLIs/NU-18AHLIs дозволяють йому знайти місце в будь-якому інтер'єрі, починаючи від офісних умов і закінчуючи просторими апартаментами котеджу. Спліт система здатна заощадити до 40 % електроенергії в залежності від встановленого режиму.
Серія Lux inverter орієнтована на європейський спектр ринку, тому кожна модель має високі показники довговічності і надійності. В кондиціонері NS-18AHLIs/NU-18AHLIsвмонтований кращий інверторний компресор нового покоління. Пристрій здатний витримати перепади напруги в межі 160-253 В, а після повного відключення знову відновити фіксовані параметри. Управління кондиціонером відбувається через електронний інтерфейс за допомогою звичайного пульту.
Система фільтрації побудована на основі декількох рівнів: плазмовий фільтр – антибактеріальний фільтр – іонізатор. Завдяки такому ланцюжку очищення повітря з лопастей кондиціонера надходить не тільки очищене від дратівної пилу, але і від запахів. Спліт система NS-18AHLIs/NU-18AHLIs відкриє нові кордони в мікрокліматі приміщення і дозволить вдихати максимально чисте повітря. За годину кондиціонер здатний обробити до 420 метрів кубічних – цей показник говорить про його високу ефективність.
Співвідношення всіх технічних можливостей кондиціонера, його надійність і рівень якості пропонуються за розумні гроші. Використовувати модель NS-09AHLI/NU-09AHLI можна в інтенсивному режимі або при звичайних обертах, не турбуючись про високі витрати електроенергії. Стандартний колір виконання корпусу внутрішнього блоку – білий. Пластик легко миється, тому щоб доглядати за спліт системою не потрібно докладати багато зусиль. Робота пристрою буде ефективною в межах 25 квадратних метрів.
Кондиціонер Neoclima NS-18AHLIs/NU-18AHLIs
|
|
|
|
|
|
Характеристика |
Опис |
| Тип | Спліт-система |
|
Тип встановлення внутрішнього блока |
Настіний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип фреона | R410 |
| Холодопродуктивність | 5000 Вт |
| Теплопродуктивність | 5100 Вт |
| Рівень шума, внутрішній блок |
34 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 880*268*203 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 790*548*277 мм |
| Маса внутрішнього/зовнішнього блока | 10/36 кг |
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
|
|
|
|
|
|
(0)
|
Новини, огляди та акції

